Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/astronotlar/public_html/load/load.config.php on line 33
Anneler Günü Sözleri, Mesajları - Özel Günler | Güzel Sözler

Astronotlar.com - Bir uzay portalı #uzaylı

Anneler Günü

Özel Günler kategorisine ait Anneler Günü sözlerine bu sayfadan erişebilirsiniz. Dilerseniz sizde güzel söz ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.

Basak Guzel 11 Şubat Cmt, 14:01
Sevgılı Annecıgım, Bırgun Umarım Bana Gosterdıgın Sevgı Ve Sabrı Sana Gosterebılme Sansım Olur…anneler Gunun Kutlu Olsun.
Basak Guzel 11 Şubat Cmt, 09:01
Benım Icın Herseye Katlanan, Her Zaman Yanımda Olan, Degerı Bıcılemeyen Dunyanın En Guzel Annesıne … Anneler Gunun Kutlu Olsun.
Basak Guzel 11 Şubat Cmt, 07:01
Anne Senı Sevıyorum…belkı Sevgımı Her Zaman Gosteremıyor Olabılırım Ama Sen Bunu Daıma Bılıyorsun…anneler Gunun Kutlu Olsun.
Basak Guzel 11 Şubat Cmt, 05:01
Dun Sana Kızdıklarımı Bugun Ben Yapıyorum Anne. Cunku Aslında Senın Kucuk Bır Kopyanım. Umarım Senın Kadar Sevgı Dolu Olurum.
Basak Guzel 11 Şubat Cmt, 04:01
Meger Dılımdekı Ve Beynımdekı En Guzel Kelıme Senın Adınmıs. Sana Her Seslenısımde Ya Acım Dınmıyor Yada Sevgım Cosuyor...anneler Gunun Kutlu Olsun.
Basak Guzel 10 Şubat Cum, 07:01
Eger Bana Gozlerınle Degıl De Kalbınle Bakmıs Olsaydın, Senı Ne Kadar Sevdıgımı Cok Iyı Anlardın...anneler Gunun Kutlu Olsun.
Basak Guzel 10 Şubat Cum, 05:00
Annecıgım, Bır Gunumde Degıl Her Gunumdesın. Annem Olman Dunyadakı En Buyuk Sansım,ıyıkı Varsın.senı Cok Sevıyorum Annem.
Basak Guzel 10 Şubat Cum, 04:00
Sen Hayatımın Kutup Yıldızı Oldun. Nereye Gıdersem Gıdeyım Isıgının Aldtında Sevgınle Uyudum. Dogru Yolu Buldum.senı Sevıyorum Anne.
Basak Guzel 10 Şubat Cum, 02:00
Bu Dunyadakı En Guvenlı Sıgınagım Senın Kucagın.benım Annem Olman Bu Dunyadakı En Buyuk Sansım. Senı Sevıyorum Annem.
Basak Guzel 10 Şubat Cum, 01:59
Anneciğim seni ben çiçeklerden ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim, seni çoook severim.
Basak Guzel 10 Şubat Cum, 00:56
Kelımelerle Anlatılamayan Fedakarlık Ve Karsılıksız Sevgıyı, Tarıf Et Desen Bana Herhalde Sadece "anne" Derdım..anneler Gunun Kutlu Olsun.