Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/astronotlar/public_html/load/load.config.php on line 33
Miraç Kandili Sözleri, Mesajları - Dini Sözler | Güzel Sözler

Astronotlar.com - Bir uzay portalı #uzaylı

Miraç Kandili

Dini Sözler kategorisine ait Miraç Kandili sözlerine bu sayfadan erişebilirsiniz. Dilerseniz sizde güzel söz ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.

İlkay K. 27 Şubat Pzt, 12:32
Bu gecenin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize , sıcaklığı yuvanıza dolsun.. Miraç kandiliniz mübarek olsun.
İlkay K. 27 Şubat Pzt, 12:31
...Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin...
İlkay K. 27 Şubat Pzt, 12:30
"İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle.. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun"
İlkay K. 27 Şubat Pzt, 12:30
Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki; Duaların kabu, Miraç Kandilin Mübarek Olsun..
İlkay K. 27 Şubat Pzt, 12:29
*Ya Rabbim Sen affedicisin, affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri bu mübarek Miraç kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. (Amin) Hayırlı Kandiller..*
İlkay K. 27 Şubat Pzt, 12:29
Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim.. "Miraç Kandiliniz mübarek olsun…"