Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/astronotlar/public_html/load/load.config.php on line 33
Türkü Sözleri - Popüler Sözler | Güzel Sözler

Astronotlar.com - Bir uzay portalı #uzaylı

Türkü Sözleri

Popüler Sözler kategorisine ait Türkü Sözleri sözlerine bu sayfadan erişebilirsiniz. Dilerseniz sizde güzel söz ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.

İlkay K. 24 Şubat Cum, 11:30
EVVELİM SENSİN - NEŞET ERTAŞ Cahildim dünyanın rengine kandım. Hayale aldandım, boşuna yandım. Seni ilelebet benimsin sandım. Ölürüm sevdiğim zehirim sensin. Evvelim sen oldun, ahirim sensin. Sözüm yok şu benden kırıldığına, Gidip başka dala sarıldığıma. Gönlüm inanmıyor ayrıldığına, Gözyaşım sen oldun kahirim sensin Evvelim sen oldun ahirim sensin.. Garibim, can yıkıp gönül kırmadım. Senden ayrı ben bir mekan kurmadım. Daha bir gönüle ikrar vermedim. Batınım sen oldun, zahirim sensin. Evvelim sen oldun, ahirim sensin..
İlkay K. 24 Şubat Cum, 11:27
Söz: Neşet Ertaş Zahide kurbanım ne olacak halim, Gene bir laf duydum kırıldı belim. Gelenden gidenden haber sorayım, Zahidem bu hafta oluyor gelin.. Hezeli dedeli gönül hezeli.. Çiçekdağı da döktü m'ola gazeli. Dolaştım alemi gurbet gezeli, Bulamadım Zahidem'den güzeli. Gurbet ellerinde esirim esir, Zahide gurbanım hep bende kısır, Eğer anan seni bana verirse; Nemize yetmiyor bu ev kadar hasır..
İlkay K. 24 Şubat Cum, 11:25
Açtım Perdeyi Durnamı Gördüm - Kırıkkale/Keskin-Hacı Taşan Açtım Perdeyi De (Of) Durnamı Gördüm, Dost Yüzünden Artar Efkarım Derdim (Of Of Vay Derdim), Yarenler Aşkına Da Bir Selam Verdim Durna Ben Mahkumum Avcı Değilim Eğer Durnam Varırsan Bizim Ellere (Of) Selam Söyle Orda Açan Güllere (Of Of Of Güllere) Söyleyin Derdimi Esen Yellere, Durna Ben Mahkumum Avcı Değilim..
İlkay K. 24 Şubat Cum, 11:22
Seni Seven Oğlan Neylesin Malı, Yumdukça Gözünden Döker Mercanı. Burun Fındık Ağzı Gahve Fincanı, Şeker Mi, Şerbet Mi Bal Acem Gızı.