Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/astronotlar/public_html/load/load.config.php on line 33
Uzun Aşk Sözleri - Aşk Sözleri | Güzel Sözler

Astronotlar.com - Bir uzay portalı #uzaylı

Uzun Aşk Sözleri

Aşk Sözleri kategorisine ait Uzun Aşk Sözleri sözlerine bu sayfadan erişebilirsiniz. Dilerseniz sizde güzel söz ekleyerek katkıda bulunabilirsiniz.

İlkay K. 27 Şubat Pzt, 11:13
Sen dünya üzerindeki en büyük ormansın. Yolların, ağaçların,dalların,yaprakların, birbirinden güzel çiçeklerin var senin.Bir de köklü bir çınarın…Gölgene çekilip saklanmak istiyorum, kabul et beni..Ayırma gövdenden…
İlkay K. 27 Şubat Pzt, 11:12
Benim sana kurduğum her cümle şiir kokar. Sen insanın içindeki şairi parçalarsın; acısını son damlasına, sevincini en dibine kadar yaşatırsın. Senin adın ilham, senin adın aşk !
İlkay K. 27 Şubat Pzt, 10:54
Uzandım şuanda geleceğimizi düşünüyorum.. Geleceğin günü dört gözle bekliyorum. Hava da çok soğuk üşütme sakın , biraz hasta gibiydin içtin mi ıhlamurunu ? Sevda kokan saçlarını iyi kuruttun mu ?
İlkay K. 27 Şubat Pzt, 10:52
İyi geceler sevgilim.. Yorganım da ten kokun var. Sen olmayınca yastığıma hasret çöker. Saçlarının rengini kainata benzetiyorum. O kadar güzel o kadar narin ki; bakmaya bile kıyamıyorum. Sensizlik olmasın uğramasın yokluğun bana, sonsuz olsun sevdamız bu mesajda kanıtımız. Ben yazıyorum yine seni düşünerek sen uyurken. Yanımda olmasan da hasretle bekleyeceğim seni. Anlatmayalım herkese öyle sevdamızı nazar falan değer.. Belki de tüm kainat bilecek aşkımızın ne kadar güzel olduğunu. Kalbim çıkacak gibi oluyor senin yüzünü görünce, gündüz güneş, gece ay bile diz çöker önünde.. Sen sevdanın tarifİ, yemekteki aşım, çorbamdaki tuzumsun... Benim canım sevgilim..